У передмісті Херсона через обстріл постраждали храм та будинок священника (відео, фото, оновлено)

Вибух прозвучав під час недільного богослужіння.

5 березня 2023 року, під час недільного богослужіння, храм Різдва Пресвятої Богородиці у Кіндійці, передмісті Херсона потрапив під обстріл. Від снаряда, що розірвався, постраждав храм і будинок священника. Це вже другий випадок обстрілу Кіндійської церкви. Про це повідомляє пресслужба Херсонської єпархії, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Храм під обстріл російських військових потрапляє вдруге. Цього разу ніхто не травмувався, а минулого — загинула людина, розповів настоятель протоієрей Валентин Гороховський.

«Перший раз нашу церкву обстріляли 6 грудня. Тоді загинула людина в церковному дворі, були руйнування. А вдруге це сталося вчора. Знищено водопровід і газогін. Але з милості Божої всі люди були у церкві й ніхто не постраждав», — розповів настоятель церкви.

Найбільших руйнувань зазнав будинок отця Валентина. Жити в ньому поки що не можна. Несуча стіна будинку повністю зруйнована, саме туди прилетів снаряд. Також пошкоджена автівка, на якій розвозили гуманітарну допомогу, повідомляє t.ks.ua.

Просмотров: 613