На Рівненщині “клірик ПЦУ” накинувся з кулаками на священника УПЦ

20 березня 2023 року на території Михайлівської церкви у селі Шкарів Гощанського благочиння на Рівненщині “священник” ПЦУ накинувся з кулаками на священника УПЦ та завдав йому ударів по голові. Потерпілий звернувся у правоохоронні органи, зняв побої. Про це повідомила пресслужба Рівненської єпархії, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Протоієрей Сергій Супрунець, настоятель храму дізнався від парафіян, що храм, який за домовленістю обох релігійних громад був зачинений на два замки, відкритий і у ньому є люди. Священник близько 19 години вирішив піти подивитися, що відбувається.

“Я прийшов, дійсно у храмі були люди, прибирали, церква переодягнена у все чорне, на середину храму винесено Голгофу, очевидно, що готуються до богослужіння, – розповів отець Сергій. – Я стою, як під‘їжджає авто, з нього виходять люди і до мене, мовляв, чого прийшов, ти тут ніхто, почали мене обзивати. А далі прибіг Віктор Герасимчук, “священник” ПЦУ і почав мене бити, стукнув кулаком в підборіддя і в обличчя”.

За словами отця Сергія, прихильники “ПЦУ” ледь відтягли свого наставника, бо він готовий був далі битися.

“Я його словами соромив, однак що я міг вдіяти, я один, їх багато, церква серед поля, до села десь один кілометр”, – зауважив потерпілий.

Коли священнослужитель повернувся додому, рідні викликала поліцію, яка приїхала і взяла покази. А наступного дня, 21 березня, отець Сергій поїхав у Гощанський відділок поліції, а звідти до Рівного знімати побої.

Варто зауважити, що Віктор Герасимчук, “священник ПЦУ” служить у селі Устя Корецького благочиння, а у Шкарові проживає, він один з ініціаторів церковного конфлікту у селі, який розпочався понад місяць тому зі зборів з так званого переходу.

Просмотров: 3796