Київська єпархія УПЦ передала гуманітарну допомогу трьом підрозділам ЗСУ на Бахмутському напрямку (відео)

29 березня 2023 року у столичному Воскресенському храмі пам’яті загиблих та ветеранів Афганістану духовенство Української Православної Церкви передало гуманітарний вантаж трьом підрозділам Збройних Сил України, які захищають нашу Батьківщину на Бахмутському напрямку. З благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія захисникам були передані засоби захисту та амуніції, медичне та тактичне спорядження, яке були придбані за кошти, зібрані парафіями Києва під час масштабних благодійних ярмарків на підтримку ЗСУ, які проводилися по усім єпархіям Української Православної Церкви. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 

Спільними зусиллями вірянам та духовенству Києва вдалося зібрати понад півмільйона гривень на підтримку Збройних Сил України.

«З перших днів війни, із перших днів агресії з боку російської федерації Українська Православна Церква активно розпочала діяльність на підтримку наших Збройних Сил. В перші години від початку війни Блаженніший Митрополит Онуфрій засудив збройне вторгнення і благословив паству, наш народ на захист своєї Батьківщини. Війна – велика біда для нашого народу, але Українська Православна Церква, яка є плоттю від плоті і крові українського народу, кожного дня продовжує свою діяльність, щоб бути разом з народом і разом з усіма стояти на захисті наших рідних теренів», – зазначив архієпископ Віктор (Коцаба).

Владика підкреслив, що кошти, зібрані вірянами і духовенством столиці для Збройних Сил, допоможуть у великій справі захисту нашої Батьківщини.

«Стараннями усіх єпархій Української Православної Церкви на підтримку Збройних Сил було передано різного необхідного обладнання на понад 40 млн гривень, а також понад 100 автомобілів. Ми будемо продовжувати ці справи і надалі будемо докладати усіх зусиль, щоб ми були усі єдині були разом. Тільки в єдності, у взаємопідтримці ми можемо наблизити той довгоочікуваний мир і перемогу, про яку ми всі мріємо і за яку просимо у Господа…Ми кожного дня молимося і будемо продовжувати молитися, щоб Господь Свою милість послав на нашу землю, щоб закінчилося кровопролиття, коли на захисті нашої країни гинуть найкращі сини і дочки Батьківщини. Ми віримо й із цією вірою будемо підносити свої молитви, щоб усе це залишилося у минулому, а світле майбутнє і мирне небо знову запанувало над нашою рідною Батьківщиною, над нашою Україною, над нашим стражденним українським небом», – підкреслив владика Віктор.

Заступник голови Синодального відділу із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями протоієрей В’ячеслав Яковенко від імені духовенства і вірян Української Православної Церкви подякував воїнам «за труди та старання, які вони покладають заради того, щоб перемогти окупантів, і в Україну повернувся мир».

Використано матеріали Центр інформації

Просмотров: 1127