Блаженніший Митрополит Онуфрій подякував віруючим за любов до Святої Лаври та християнську поведінку під час молитовного стояння (відео)

У своєму слові після молитви в Києво-Печерській Лаврі 4 квітня 2023 року Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до віруючих, які вже декілька днів звершують молитовне стояння в обителі, і нагадав, що триває Великий піст — «час, коли людина повинна піклуватися про свій духовний стан, про своє духовне очищення». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Блаженніший владика подякував усім за «любов до нашої Святої обителі, за шану до наших преподобних отців, отців, які на цьому місці молилися Богові протягом всієї нашої історії, молилися за нашу землю, за наш народ, щоб Бог благословив усіх нас, щоб ми жили на землі достойно свого звання християнина, щоб наше земне життя увінчалося тим небесним спасінням, якого вони всі сподобилися у Бога».

Також Архіпастир висловив вдячність усім, хто приходить в обитель помолитися разом з братією: «Ми молимося за наш український народ, за нашу владу, за наше військо, за весь світ».

«Дякую вам за те, що ви себе по-християнськи поводите. Я бачу і чую, що багато є провокацій, є багато людей, які поводяться негідно. Що можна сказати? Прости їм, Господи, бо вони не розуміють, що творять. Ми не повинні озлоблятися ні на кого, ні на тих, хто танцює, співає на цьому місці — вони не відають, що творять. Ця земля полита кров’ю, потом, сльозами преподобних отців. Ця земля не для того, щоб на ній плясати, а для того, щоб на ній каятися. Нехай Господь простить тих, хто це робить, і врозумить, щоб вони більше цього не повторювали. А вам бажаю здоров’я і Божого благословення».

Просмотров: 2979