У Києві у Великодню ніч віруючі зможуть залишатися в храмах під час комендантської години — КМВА

У Києві віруючі, які напередодні 15 квітня, свято Світлого Христового Воскресіння, прийдуть на вечірню службу, зможуть залишитися в храмах до ранку, доки не закінчиться комендантська година. Про це повідомили у Київській міській військовій адміністрації 13 квітня 2023 року, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Комендантська година триватиме як завжди з 00.00 до 05.00. Проте, запроваджена комендантська година не унеможливлює проведення нічного богослужіння у церквах. Віряни, які прийшли на службу до початку комендантської години, можуть залишатися в храмі на всю ніч, до завершення комендантської години», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що покидати храми можна буде лише у разі повітряної тривоги, щоб пройти в укриття.

«Залишати храми і знаходитися на вулицях чи інших громадських місцях під час комендантської години – заборонено! Крім того, усі віряни, які вирішать відвідати нічні молебні в храмах, мають самостійно дізнатися про розташування найближчого укриття. При оголошені повітряної тривоги і священослужителі, і відвідувачі мають обов’язково перейти до найближчої споруди цивільного захисту! Бережіть себе і близьких!», — проінформував начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

У КМВА нагадали правила поведінки під час комендантської години, з якими можна ознайомитися за посиланням.

Просмотров: 563