У Пасхальну ніч російські ракети зруйнували храм УПЦ неподалік Запоріжжя

У Пасхальну ніч, 16 квітня 2023 року, у результаті ракетного обстрілу російських військ був зруйнований храм на честь Архангела Михаїла (1906 року) в смт Комишуваха, Оріхівського району, Запорізької області. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на ukrinform.ua.

За словами голови громади Юрія Карапетяна, зазвичай у церкві у Великодню ніч дуже людяно, але цього разу богослужіння не звершувалося.

“Росіяни вночі обстріляли Комишуваху ракетами С-300. Одна з яких влучила в церкву. Це Українська Православна Церква Святого Архангела Михаїла, наш центральний храм селища Комишуваха. Дякуючи Богу та здоровому глузду наших священнослужителів, у цей час не було проведено службу в ньому і не було освячення пасок, бо зазвичай тут дуже людяно”, – зазначив Юрій Карапетян.

Як розповів настоятель храму отець Вадим, перша святкова служба сьогодні мала проводитись о 5-й ранку.

“Була вказівка, аби нічних служб через загрозу ракетної атаки не проводили. Ми планували о 5-й ранку провести службу та освячувати паски. Близько 2:30 почули вибух. Всі служби відклали, розбираємо завали”, – сказав він.

Просмотров: 1458