Мінкульт ще не знає, як утримувати Нижню Лавру

В.о. генерального директора заповідника «Києво-Печерська лавра» Максим Остапенко розповів в інтерв’ю «Новини Приазовʼя», що фінансування Заповідника в умовах війни вже надзвичайно обмежене і «виникає ще інша проблема — коли буде повністю передана Нижня Лавра, територія заповідника і кількість об’єктів збільшиться вдвічі». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

За словами в.о. генерального директора, Міністерство культури ще не знає, звідки братиме фінансування на утримання Нижньої Лаври.

«Тут, звісно, постає питання додаткового фінансування, і над цим зараз працює Міністерство культури. Фінансування величезних таких комплексів і об’єктів — це дуже важливе питання, і в умовах війни його потрібно вивчати. Тут можливо для якихось проєктів, для якихось цікавих локацій залучення спонсорських коштів, залучення додаткових проєктів, грантів для того, щоб у Лаврі почали розвиватися ті об’єкти, які можна підтримувати не тільки за бюджетний кошт», — висловив припущення М. Остапенко.

фото Міністерства культури

Просмотров: 401