Священнослужителі з Волині здійснили чергову гуманітарну поїздку на Схід України

25-27 квітня 2023 року священники Волинської єпархії відвідали з гуманітарною місією військовослужбовців ЗСУ, які на Сході захищають нашу Батьківщину від російської агресії. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сторінки у фейсбуці кліриків Волинської єпархії архімандрита Онуфрія (Куца) та протоієрея Андрія Гаврилюка.

У гуманітарній поїздці участь взяли: керівник молодіжного відділу Волинської єпархії архімандрит Ілля (Вишневський), настоятель Благовіщенського ставропігійного храму міста Луцьк протоієрей Володимир Літвенчук, настоятель Христо-Різдвяного храму міста Горохів протоієрей Андрій Гаврилюк, настоятель Миколаївського храму села Смолигів протоієрей Миколай Омельчук та настоятель Миколаївського храму села Пульмо (Володимир-Волинська єпархія) протоієрей Олександр Черевко.

Збирали продуктову, медичну і побутову допомогу парафії Волинської та Володимир-Волинської єпархій. Також до збору гуманітарної допомоги долучився БФ “Добра справа”, завдяки якому гуманітарний вантаж поповнився необхідними речами для медичної роти ЗСУ.

Волинські священники відвідали військових двох бригад ЗСУ, привітали їх із Великоднем та передали їм харчові продукти, засоби гігієни, скоби, плівку для нових бліндажів, аптечки, окопні свічки, енергетики, передачі від рідних тощо. Одному з підрозділів був переданий генератор.

Від БФ “Добра справа” клірики Волинської єпархії передали для військових медиків ноші тактичні й евакуаційні, ізраїльські бандажі, різні препарати і засоби кровоспинної дії.

Військовослужбовці подякували священникам за їхню гуманітарну діяльність та постійні молитви за українське військо.

Окрім того, в ході поїздки отці волонтери доставили гуманітарну допомогу лікарні в місті Ізюм. Медичному закладу було передано харчові продукти, одяг, медикаменти, інвалідні візочки, милиці та інші необхідні речі.

Просмотров: 1825