Польська Православна Церква передала гуманітарну допомогу для Херсонської єпархії

30 квітня 2023 року з благословення Митрополита Варшавського і всієї Польщі Сави, за підтримки архієпископа Люблінського і Холмського Авеля та благодійного фонду Польської Православної Церкви “ЕЛЕОС” до Херсонської єпархії було доставлено гуманітарну допомогу. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу Херсонської єпархії.

З благословення митрополита Херсонського і Таврійського Іоанна волонтерами єпархіального відділу з благодійності та соціального служіння Марією Бєдовською та Костянтином Мелькумовим гуманітарна допомога від Польської Православної Церкви буде доставлена до всіх населених пунктів, де є гостра потреба у продуктах харчування та побутовій хімії.

Митрополит Іоанн висловлює щиру подяку Блаженнішому Митрополиту Варшавському і всієї Польщі Саві, архієпископу Люблінському і Холмському Авелю, благодійному фонду “ЕЛЕОС”, а також керівництву лісничого господарства “Polski Zwi.” (Польща), за допомогою якого гуманітарний вантаж був доставлений на територію України, й усім небайдужим, хто долучився до цієї доброї справи.

Просмотров: 203