При храмах, які захопила ПЦУ у Хмельницькому, закрито всі благодійні їдальні

У місті Хмельницький після захоплення трьох храмів УПЦ, священники і парафіяни яких займалися активною соціальною діяльністю, було припинено роботу благодійних їдалень. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт «СПЖ».

Житель Хмельницького Олександр Урбанський на своїй сторінці у фейсбуці звернувся до мера Хмельницького Олександра Симчишина та закликав його знову відкрити благодійні їдальні для всіх нужденних.

«Я розумію, що у вас хороша зарплата, і з такою великою зарплатою ви можливо не знаєте, що у Хмельницькому багато тисяч людей – пенсіонерів, біженців, переселенців, інвалідів, які втратили житло та своє здоров’я! Багато хто з них приходив до храмів УПЦ просто помолитися та поїсти. У нашому місті до вашого ж захоплення храмів працювали безплатні їдальні при Георгіївському храмі, храмі Покрови Божої Матері та храмі на честь Казанської ікони Божої Матері. Змінивши правовласників з УПЦ на ПЦУ всі їдальні закрилися! […] Відкрийте знову безкоштовні їдальні для бідних, адже це одна з найважливіших християнських чеснот», – написав Олександр Урбанський.

За словами жителів м. Хмельницького, наразі в місті немає жодної благодійної їдальні.

Просмотров: 768