Для чого людині потрібна віра в Бога? — Предстоятель (відео)

Блаженніший Митрополит Онуфрій у своїй проповіді в день пам’яті святителя Миколая Чудотворця розповів, чому віру в Бога потрібно мати кожній людині, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Господь не тільки спасає людину, а допомагає у всьому. Якщо людина знайде Бога в житті своєму, вона з’єднується з Ним, тоді її земне життя проходить зовсім по-іншому. Так, вона зустрічає скорботи, хвороби, всілякі неприємності, труднощі земного життя, як і всі, але вона їх переносить зовсім по-іншому. Вони для неї не є трагедією, вони не позбавляють її людського достоїнства. Вона залишається людиною і залишається християнином. А християнин — це дуже високе звання, це людина, яка є послідовником Христа, Який є наш Спаситель, Який єдиний безгрішний», — наголосив Першосвятитель.

Його Блаженство побажав молитвами святителя Миколая отримати допомогу від Господа, щоб «удосконалювали свою віру, вибудовувати своє життя на Божественних законах та заповідях».

«Людські закони, які йдуть у розріз із Божественними законами, то якщо вони навіть багатообіцяючі, вони ведуть людину до смерті. А Божественні закони, якщо вони навіть сьогодні для нас здаються жорстокими, тяжкими, немодними, вони все одно ведуть людину до життя. Тому що їх подарував Бог, який Сам є любов’ю і життям. Нехай молитвами святителя Миколая Господь допомагає нам керувати своїм життям по волі Божественній і щоб Господь послав мир на нашу землю, щоб перестали звучати постріли, щоб перестали гинути люди, і щоб ми в мирі, в радості, в єдності у Христі проводили своє земне життя. А коли Господь нас призве до вічності, щоб ми сподобилися тієї радості і блаженства, якими насолоджується святитель Миколай у Христі Іісусі, Господі нашому», — підсумував Предстоятель.

Просмотров: 158