Для людини, яка навчилася любові у Бога, немає непереборних перешкод — Блаженніший Митрополит Онуфрій (відео)

У своїй проповіді в день Вознесіння Господнього Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів про єдино вірний життєвий шлях, який приносить людині користь. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Першосвятитель зазначив, що у своїх молитвах ми просимо Господа зміцнювати нас, щоб проходити наш земний шлях твердо: «не вагаючись, не хитаючись, не падаючи — твердими ногами йти до Бога».

«Єдиний шлях, який приносить людині користь — це коли людина йде до Бога. Коли вона йде тими стежками, які Господь нам написав. Ці стежки прикрашені Божественними заповідями та законами», — сказав він.

Його Блаженство нагадав, що «Бог є Любов, і Його закони є законами любові».

«Коли людина йде шляхом виконання заповідей любові, вона сама стає любов’ю. Крім того, що Бог – наш Творець, Сила, Розум, Премудрість, Господь є ще й Любов’ю – це суть Божества. І людина, яка живе згідно з за Божественними законами, стає подібною до свого Творця», — підкреслив Архіпастир.

За словами Митрополита Онуфрія, людина, яка стяжала дух любові, йде прямим шляхом до Бога.

«Для такої людини немає жодних перепон на землі, які б змінили її шлях, які б були для неї непереборними. Вона усе може перенести та витерпіти і мужньо йти до Христа», — резюмував він.

Просмотров: 162