Напередодні свята П’ятидесятниці Предстоятель очолив всенічне бдіння у Києво-Печерській лаврі

3 червня 2023 року, напередодні свята П’ятидесятниці, дня Святої Трійці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Святкове богослужіння звершили у храмі на честь преподобного Агапіта Печерського.

Предстоятелю співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Васильківський Іоасаф, митрополит Львівський і Галицький Філарет, архієпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Бородянський Марк, духовенство обителі та гості у священному сані.

У 50-й день після Воскресіння Христового Православна Церква святкує день Святої Трійці, або П’ятидесятницю. У цей день Святий Дух зійшов на учнів Христових і сповнив їх усіма благодатними духовними дарами – вони преобразилися, а Дух Святий став їхнім постійним натхненником і керівником. З цієї пори апостоли мужньо і безбоязно, з великою сміливістю почали проповідь про Христа розп’ятого і воскреслого з мертвих, а Церква Христова почала зростати та множитися спочатку серед юдеїв у Палестині, а потім і серед язичників у всьому світі – “аж до краю землі” (Діян. 1:8).

Просмотров: 738