У Київській духовній академії молитовно вшанували Києво-Братську ікону Пресвятої Богородиці

15 червня 2023 року, у день вшанування ікони Божої Матері «Києво-Братська», в Академічному храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці Київських духовних шкіл була звершена святкова Божественна літургія. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу КДА.

Богослужіння очолив голова Учбового комітету при Священному Синоді Української Православної Церкви митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент у співслужінні проректора з виховної роботи КДА єпископа Згурівського Амвросія, членів адміністрації, викладачів, співробітників та студентів Київських духовних шкіл у священному сані.

За богослужінням також молилися викладачі, співробітники та студенти Київських духовних шкіл, парафіяни храму та паломники Києво-Печерської Лаври.

Богослужбові піснеспіви виконував хор під управлінням регента ієромонаха Іоасафа (Міронова).

Після читання Святого Євангелія митрополит Климент звернувся до присутніх зі словом проповіді, у якому розповів про особливе значення для Київських духовних шкіл шанованого образу Богородиці.

За богослужінням сугубо помолилися за настання миру в Україні, за українське військо та народ, за тих, хто вимушено покинув свої домівки та усіх людей доброї волі. Також були піднесені молитви за упокоєння новопреставленого архімандрита Романа (Подлубняка) та усіх від віку спочилих православних християн.

Віряни, які не змогли бути в храмі на богослужінні особисто, мали можливість долучитися до богослужіння в онлайн-форматі завдяки трансляції на офіційній сторінці КДА у мережі Facebook.

 

Просмотров: 312