Блаженніший Митрополит Онуфрій освятив автомобілі для евакуації поранених бійців ЗСУ (фото, відео)

28 липня 2023 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій освятив автомобіль швидкої допомоги та повнопривідний мінівен. Після освячення ці машини відправили на передову, де вони слугуватимуть для евакуації поранених українських захисників. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Предстоятель разом з Головою відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України митрополитом Білоцерківським і Богуславським Августином оглянули автомобілі.

Заступник Голови Військового відділу протоієрей В’ячеслав Яковенко разом з іншими священниками відділу розповіли про характеристики авто, після чого відбулося їх освячення.

Блаженніший Митрополит Онуфрій подякував тим людям, які пожертвували ці автомобілі швидкої допомоги для наших захисників.

«Нехай Господь наповнить ці автомобілі своєю дивною благодаттю, щоб кожна людина, яка буде перебувати у цьому автомобілі, лишалась живою, здоровою, щоб її, якщо навіть вона була поранена, Господь зцілив і дав здоров’я духовне і тілесне. Нехай Господь благословить тих людей, які користуватимуться цими авто для того, щоби принести через них користь нашим воїнам, нашим постраждалим. Це велика справа, яку має робити християнин, як свідчення своєї любові до Бога і до ближнього», — сказав Блаженніший владика.

Покупкою, обладнанням та транспортуванням автомобілів займався Фонд підтримки захисників України на честь гетьмана Петра Калнишевського.

Автомобіль швидкої допомоги був придбаний та повністю укомплектований новим німецьким медичним обладнанням завдяки допомозі волонтерів та віруючих Української Православної Церкви, польського фонду Eleos та німецького Diakonia Pfal Evangelische Jugend-Landesjugendpfarramt.

Повнопривідний мінівен для українських захисників придбали за кошти, які з благословення намісника Києво-Печерської Лаври митрополита  Вишгородського і Чорнобильського Павла зібрала братія Лаври. Також до благодійної справи долучилися намісник Троїце-Іонинського монастиря м. Києва архієпископ Обухівський Іона разом із братією та парафіянами обителі, Всеукраїнська організація «Миряни», Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Православні скаути України» та громада столичного храму на честь Всіх святих воїнів.

У Фонді підтримки захисників України на честь гетьмана Петра Калнишевського окремо висловлюють вдячність вірянам Димитрію з родиною та співробітниками.

Просмотров: 4018