Якість нашого земного життя залежить від того, наскільки ми віддані Богу — Предстоятель (відео)

У день пам’яті святого славного пророка Божого Ілії Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів, що Бог дає благословення на наше земне життя, якщо ми живемо інтересами вічності. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Святий пророк Ілля, великий ревнитель Слави Божої, сьогодні молиться перед Богом за тих, хто також ревнує про те, щоб прославляти своїм життям не себе чи когось іншого, а Бога. Правильне життя — це коли люди дивляться на нас і кажуть: “Так, є істинний Бог, Який створив небо і землю, я це бачу в житті цієї людини, тому що вона є проповідник, свідок цього істинного Бога”», — зазначив Архіпастир.

За словом Предстоятеля, наше свідчення про Бога звершується через виконання Божественних законів.

«Тоді, коли людина живе не по стихіях, інтересах цього світу, які сьогодні одні, завтра інші, а живе інтересами неба, інтересами вічності, — пояснив він. — Ми не забуваємо про землю, ми піклуємося про наше земне життя, але ми знаємо, що земля — це є місце тимчасового нашого перебування, а вічне життя людини чекає на небі».

Як підкреслив Першосвятитель, якість земного життя визначається тим, наскільки ми віддані і любимо Бога.

«Якщо ми любимо і шануємо Бога, молимося Йому, то Бог дає благословення на наше земне життя і воно є для нас щасливим, мирним і радісним. Якщо ми не шануємо Бога, якщо ми ображаємо Бога своїми вчинками, словами, діями, то наше життя стає важким, складним, наповненим скорботами і хворобами», — сказав Блаженніший владика.

Митрополит Онуфрій побажав усім вибудовувати своє життя згідно з Божественними законами, «щоб на нашій землі було Боже благословення, щоб припинилося кровопролиття, щоб припинилася війна, щоб Господь благословив землю нашу миром, щоб ми в мирі, в радості проводили свої дні, а в майбутньому віці сподобилися бути там, де сьогодні знаходиться святий пророк Ілля, який разом з усіма святими прославляє єдиного в Трійці Бога».

Просмотров: 1199