Предстоятель Албанської Православної Церкви надіслав лист підтримки митрополиту Тульчинському і Брацлавському Іонафану

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ публікує лист Блаженнішого Анастасія, Предстоятеля Албанської Православної Церкви, який 11 серпня 2023 року через Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія надіслав митрополиту Тульчинському і Брацлавському Іонафану лист зі словами братньої підтримки і любові у Христі.

«З глибоким сумом ми спостерігаємо за болісними випробуваннями, яких зазнаєте Ви, возлюблений Високопреосвященніший владико, та Ваша обрана паства, — йдеться у листі. — Ми співпереживаємо Вашим стражданням та, наскільки це можливо, свідчимо про злочини проти благочестивого православного духовенства, набожних людей, а також відомих святинь України».

Предстоятель Албанської Православної Церкви запевнив у братерських молитвах, «щоб Бог укріпив Вас і сподобив «у всьому показувати себе як служителя Божого, у великому терпінні, в бідах і нестатках, у тісних обставинах, під ударами, в темницях» (2 Кор. 6:4-5)».

«Подумки та молитовно безперестанно перебуваємо з Вами, щоб, долучаючись до лику новомучеників, Ви теж перенесли теперішнє безглузде переслідування так, як личить православному християнину: «… в Дусі Святому, в слові істини, у силі Божій… ми невідомі, але нас впізнають; нас вважають померлими, але ось ми живі; нас карають, але ми не вмираємо» (2 Кор. 6:6-9)».

Просмотров: 15035