Блаженніший архієпископ Анастасій надіслав листа на підтримку митрополита Павла та Києво-Печерської Лаври

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ публікує лист Блаженнішого Анастасія, Предстоятеля Албанської Православної Церкви, який 11 серпня 2023 року через Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія надіслав митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу лист зі словами підтримки братії Києво-Печерської Лаври та вірянам УПЦ, які потерпають від незаконних утисків.

Ваше Високопреосвященство, улюблений брате у Христі,

З глибоким сумом ми спостерігаємо за болісними випробуваннями, яких зазнаєте Ви, улюблений Високопреосвященніший владико, та Ваша обрана паства.

Ми співпереживаємо Вам у Ваших стражданнях та, наскільки це можливо, свідчимо про звірства проти благочестивого православного духовенства, побожного народу, а також відомої святині – Києво-Печерської Лаври. По-братерськи молимося, щоб Бог укріпив Вас і сподобив «у всьому показувати себе як служителя Божого, у великому терпінні, в бідах і нестатках, у тісних обставинах, під ударами, в темницях» (2 Кор. 6:4-5).

Подумки та молитовно безперестанно перебуваємо з Вами, щоб, долучаючись до лику новомучеників, Ви теж перенесли теперішнє безглузде переслідування так, як личить православному християнину: «… в дусі Святому, в слові істини, у силі Божій… ми невідомі, але нас впізнають; нас вважають померлими, але ось ми живі; нас карають, але ми не вмираємо» (2 Кор. 6:6-9).

З високою повагою та щирою любов’ю у Христі,

АНАСТАСІЙ,
Архиєпископ Тиранський, Дурреський і всієї Албанії
Тирана, 11 серпня 2023 року

Просмотров: 1525