Військовий відділ УПЦ створив медичний підрозділ для порятунку поранених захисників України

З благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Військовий відділ УПЦ створив медицинський підрозділ. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на YouTube-канал Військового відділу.

Православні капелани та віряни Української Православної Церкви пройшли повний курс тактичної медицини та надання первинної допомоги пораненим.

Скоро капелани відправляться на фронт, де будуть рятувати життя захисникам України.

«Сьогодні ми разом — військове духовенство і волонтери фонду підтримки захисників України на честь гетьмана Петра Калнишевського — підбиваємо підсумки нашого навчання. Тестування з підготовки наших захисників в зоні бойових дій.

Зараз це дуже важлива місія, і ми вдячні Блаженнішому Онуфрію за те, що він благословив нас та освятив ті машини, які поїдуть разом з нами в зону бойових дій, на яких ми маємо можливість надавати першу допомогу і рятувати життя захисників», — зазначив заступник голови Військового відділу протоієрей В’ячеслав Яковенко.

Нагадаємо, 28 липня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій освятив автомобіль швидкої допомоги та повнопривідний мінівен. Предстоятель надав благословення усім, хто допомагає захисникам України та назвав такий вид допомоги сьогодні «першою благодійністю».

У період з 14 по 20 серпня будуть проведені Преображенські ярмарки та інші благодійні заходи на підтримку захисників України. Зібрані в ході благодійних заходів кошти будуть направлені на придбання медичного евакуаційного автомобіля для поранених військовослужбовців ЗСУ.

Просмотров: 2995