«Молимося, щоб наступні роки Вашого служіння Богу і народу були роками миру» — Предстоятель Сербської Церкви Патріарх Порфирій привітав Блаженнішого Митрополита Онуфрія з річницею інтронізації

17 серпня 2023 року, у день дев’ятої річниці інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви, Предстоятель Сербської Православної Церкви Святіший Патріарх Порфирій надіслав вітання Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Ваше Блаженство, дорогий нам у Христі брате і співслужителю, від імені всієї повноти Сербської Православної Церкви та від себе особисто дозвольте передати Вам щирі вітання з нагоди дев’ятої річниці вступу на Престол Предстоятелів Української Православної Церкви», — йдеться у вітанні.

Святіший Патріарх Порфирій відзначив, що служіння Блаженнішого Митрополита Онуфрія випромінює христоподібність, відданість і турботу про спасіння людей.

«Архіпастирське достоїнство як благодатний дар Святого Духа передбачає найвище служіння в Церкві, яке, за прикладом Архіпастиря Христа, для світу парадоксально, але для нас, православних, природно, виявляється через служіння іншим. Ваше служіння Христу, довіреній Вам ієрархії та пастві випромінює саме таку христоподібність, відданість і турботу про спасіння людей, якими Ви молитовно опікуєтеся», — сказав Предстоятель Сербської Православної Церкви.

Його Святість також зазначив: «З братерською любов’ю та надією на Христа ми молимося, щоб наступні роки Вашого служіння Богу і народу були роками миру, благословення та розвитку».

Просмотров: 359