«Радійте та веселіться, бо велика нагорода ваша на небі!» — Предстоятель Македонської Церкви привітав Блаженнішого Митрополита Онуфрія з дев’ятою річницею інтронізації

17 серпня 2023 року, у день дев’ятої річниці інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженніший Архієпископ Охридський і Македонський Стефан надіслав вітання Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Радійте та веселіться, бо велика нагорода ваша на небі!» — такими словами розпочав своє привітання Предстоятель Македонської Церкви.

«Ваше Блаженство, у день, коли виповнюється 9 років з дня Вашого обрання на престол Київських Митрополитів, дозвольте від себе особисто та від імені членів Священного Архієрейського Синоду Македонської Православної Церкви – Охридської Архієпархії привітати Вас з цим святом, бажаючи Вам Божої допомоги у всякому доброму ділі», — йдеться у повідомленні.

Блаженніший Архієпископ Охридський і Македонський Стефан побажав Предстоятелю УПЦ ще багато років служити Церкві Христовій.

«Продовжуючи справи Ваших благословенних попередників, молитвами святих Печерських і всіх угодників Божих, щиро бажаємо, щоб милосердя Боже обдарувало Вас силою і мудрістю, щоб ще багато років Ви служили Церкві Христовій», — сказав Його Блаженство.

Просмотров: 977