У Красноїльській обителі за участі духовенства та черниць Румунської Церкви урочисто відзначили престольне свято

19 серпня 2023 року, у день Преображення Господнього, у Преображенському храмі Красноїльського жіночого монастиря на честь святого Іоанна Сучавського за участі численного духовенства Румунської та Української Православних Церков була звершена святкова Божественна літургія. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу Чернівецької єпархії.

Урочисте богослужіння з благословення митрополита Чернівецького і Буковинського Мелетія очолив митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій.

Його Високопреосвященству співслужили єпископ Івано-Франківський і Коломийський Никита, духовенство Чернівецької єпархії та гості у священному сані з Румунії.

За Літургією також молилися настоятельки та монахині з монастирів Румунської Православної Церкви та Чернівецької єпархії.

Під час богослужіння були піднесені сугубі молитви про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї та втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після відпусту митрополит Сергій привітав настоятельку монастиря ігуменю Іоанну, сестер монастиря, парафіян та паломників з престольним святом та виголосив проповідь.

Наприкінці богослужіння було звершено освячення винограду, яблук та інших фруктових плодів.

Просмотров: 1174