У Володимир-Волинській єпархії відспівали військовослужбовця, батько якого – священник Української Православної Церкви

29 серпня 2023 року священнослужителі Володимир-Волинської єпархії звершили чин похорону загиблого воїна Олександра Маргіти, сина протоієрея Ігоря Маргіти, настоятеля Покровського храму села Грибовиця та Михайлівського храму села Топилище. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Чин похорону воїна Олександра очолив благочинний Іваничівського округу протоієрей Ігор у співслужінні духовенства Іваничівського та Нововолинського благочинь Володимир-Волинської єпархії, а також священнослужителів Волинської єпархії. Перед відспівуванням священнослужителі звершили заупокійну Божественну літургію.

Після заупокійних богослужінь священнослужителі висловили щирі співчуття родині. Батько спочилого воїна, протоієрей Ігор Маргіта, попросив у духовенства та всіх присутніх вірян молитов за упокій душі свого сина.

Воїн Олександр – син клірика Володимир-Волинської єпархії протоієрея Ігоря Маргіти, настоятеля громад УПЦ у селах Грибовиця та Топилище. Храм у Грибовиці, в якому звершував служіння священник до 2015 року, був захоплений прихильниками Київського патріархату. Через два роки отець Ігор із громадою збудував новий храм на своїй особистій ділянці. А у 2019 році його призначили настоятелем ще й на Михайлівську парафію у Топилищі.

За 10 днів до смерті сина отець Ігор опублікував на своїй сторінці у фейсбуці прохання молитися за воїна Олександра, який перебував у реанімації у тяжкому стані.

У зв’язку зі смертю Героя на всій території Іваничівської територіальної громади, де проживав воїн, оголошено дні жалоби: 28, 29, 30 серпня 2023 року.

Нагадаємо, у Сарненській єпархії відспівали сина священника, який загинув, захищаючи Україну від російської агресії.

Вічна пам’ять рабу Божому воїну Олександру та всім полеглим Захисникам України!

Просмотров: 8930