Єпископ Веніамін на престольне свято відвідав парафію УПЦ в місті Марбелья (Іспанія)

28 серпня 2023 року, в день свята Успіння Пресвятої Богородиці, керуючий закордонними парафіями УПЦ єпископ Боярський Веніамін очолив Божественну літургію з нагоди престольного свята парафії Української Православної Церкви в місті Марбелья (Іспанія). Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу ВЗЦЗ.

Його Преосвященству співслужили настоятель парафії священник Ігор Будник, а також священник Сергій Горбачов. За Літургією були піднесені сугубі молитви за встановлення миру в Україні та українських військовослужбовців. Після відпусту владика звернувся до віруючих зі словом проповіді, в якій підкреслив важливість значення події Успіння Пресвятої Богородиці в житті православних християн.

Після Літургії духовенством для молодших парафіян був звершений молебень перед початком нового навчального року. На завершення богослужінь єпископ Веніамін привітав отця-настоятеля та парафіян з престольним святом та побажав священникам Божої допомоги у звершенні пастирського служіння, а парафіянам – кріпості та Божої милості в їх нелегкому емігрантському житті.

Від імені усієї парафії настоятель подарував владиці новий комплект архієрейського облачення. Владика подякував за подарунок та відзначив, що відчув і побачив з якою любов’ю та смаком віруючі оздобили приміщення свого храму. Насамкінець відбулася святкова трапеза з традиційними українськими стравами.

Напередодні ввечері Його Преосвященство звершив на цій парафії святкове всенічне бдіння.

Регулярні богослужіння звершуються за адресою:

Local A1 del Edificio Los Paisajes, Avda. General López Domínguez. Marbella, Málaga con acceso por la Calle Alfredo Palma.
Посилання на карти Google.
Телефон настоятеля о. Ігоря Будника +34 666 675 414

Просмотров: 452