Духовенство і віряни столичних храмів УПЦ зібрали 300 тис. грн на авто для евакуації поранених воїнів на передовій

Духовенство та віруючі київських храмів Української Православної Церкви зібрали 300 тисяч гривень на придбання автомобіля для евакуації поранених воїнів на передовій. Кошти були передані волонтерам Фонду Підтримки Захисників України на честь гетьмана Петра Калнишевського. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на телеграм-канал blago_church_ua.

Капелани евакуюють поранених у складі створеного за благословінням Предстоятеля УПЦ медичного підрозділу.

Заступник голови Військового відділу УПЦ протоієрей В’ячеслав Яковенко зазначив, що для придбання авто необхідно 500 тис грн, бронювання та медичне оснащення – 200 тис.

«Б/в автомобіль знайдено, повнопривідний, рамний японець, з просторим кузовом – те що треба, аби витримувати фронтові дороги і додаткове навантаження у вигляді бронювання та медичного устаткування», – йдеться у його повідомленні.

Під час евакуації з гарячих точок до шпиталю необхідно не просто доставити поранених, а надати первинну медичну допомогу. За чергування буває понад десять поранених, також доводиться вивозити і загиблих.

«Просимо ваших молитов і підтримки, щоб ми найбільше принесли користі і допомогли нашим захисникам», – зазначив священник.

Збір продовжується, реквізити для допомоги: Банка, Картка: 5375 4141 1750 3069.

Просмотров: 656