Хто намагається жити за Божественними законами, певною мірою стає мучеником за Христа — Блаженніший Митрополит Онуфрій (відео)

У своїй проповіді в день пам’яті святих мучеників Флора і Лавра Блаженніший Митрополит Онуфрій закликав усіх християн мужньо переносити усі спокуси віку та не відхилятися від виконання Божественних законів, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Кожна людина, яка намагається жити за святими, Божественними законами, тою чи іншою мірою стає мучеником, — сказав Предстоятель. — Тому, що диявол, зло, яке існує у світі, намагаються збити людину з цього шляху».

За словом Першосвятителя, самі ті страждання, які доводиться переносити християнам, роблять їх сповідниками перед Творцем та певною мірою мучениками за Христа.

«Нехай Господь допомагає нам, дорогі брати і сестри, щоб ми своє життя вибудовували на Божественних законах. І якщо зустрічатимуться якісь проблеми чи труднощі в житті, мужньо терпіли це і не відхилялися з наміченого шляху», — зазначив він.

Його Блаженство побажав, «щоб ніякі випробування не віддалили нас від Божественної любові».

«Тоді ми будемо достойні того блаженного і радісного життя на небі, яким насолоджуються сьогодні святі мученики Флор і Лавр», — підкреслив Блаженніший владика.

 

Просмотров: 4464