В УПЦ передали Старлінки українським захисникам та Будинку милосердя при одеському монастирі

Рівненська єпархія придбала та передала Старлінк для 80 окремої штурмової бригади, яка несе бойову службу на сході України. Соціальний відділ УПЦ передав Starlink, сонячну батарею і станцію біженцям та підопічним Будинку милосердя при Архангело-Михайлівському жіночому монастирі в Одесі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу Рівненської єпархії та телеграм-канал blago_church_ua.

Старлінк на прохання воїнів 80 окремої десантно-штурмової бригади придбав соціальний відділ Рівненської єпархії за кошти, які були зібрані дітьми та молоддю єпархії під час масштабної акції “Українські діти – українським Захисникам”. Старлінк передали на Схід через волонтерку Олену Ярощук.

Зауважується, що Рівненська єпархія також постійно долучається фінансово до закупівлі кровоспинних та перев‘язувальних матеріалів для наших воїнів.

Соціальний відділ Української Православної Церкви передав гуманітарну допомогу Будинку милосердя при Архангело-Михайлівському жіночому монастирі УПЦ в Одесі.

Під час гуманітарної місії, яка відбулася 5, 6 вересня, голова відділу благодійності та соціального служіння Київської єпархії протоієрей Андрій Дворовий передав Starlink, сонячну батарею і станцію біженцям та підопічним одеського Будинку милосердя.

«Монастир – велике господарство. Тут Дім милосердя, тут приймають біженців, потрібен постійний зв’язок. Просимо молитв за наше військо, за мир в Україні, за нашу Українську Православну Церкву. Хочемо вклонитися ігумені Серафимі й сестрам, що вони опікуються бездомними людьми – інвалідами та біженцями»,– зазначив протоієрей Андрій Дворовий.

Архангело-Михайлівський жіночий монастир з початку війни надає допомогу вимушеним переселенцям, багато з яких інваліди та самотні люди похилого віку.

94-річна біженка з Донеччини знайшла у монастирі притулок. «Сама я з Донеччини, Краснолиманський район, село Лозове. Село повністю розбили, його більше нема. Хто міг – виїхав. Хата розбита вщент, з хати все винесли», –поділилася жінка.

Силами сестер було прийнято понад 700 біженців, серед яких лежачі хворі, організовано лікування та догляд. При монастирі облаштували штаб гуманітарної допомоги, декілька бомбосховищ, а також притулок для сотень бездомних тварин.

Настоятелька Архангело-Михайлівського жіночого монастиря ігуменя Серафима (Шевчик) від імені сестер монастиря і підопічних Будинку милосердя висловила вдячність Предстоятелю і Соціальному відділу Української Православної Церкви за підтримку і гуманітарну допомогу.

Просмотров: 907