Священники Київської єпархії передали гуманітарний вантаж на Херсонщину

13 вересня 2023 року з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія священнослужителі Київської єпархії Української Православної Церкви відвідали Херсонщину з благодійною місією. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на t.me/blago_church_ua.

У місії взяли участь настоятель храму святої великомучениці Катерини на Лук’янівському кладовищі протоієрей Олександр Безкровний та настоятель храму Всіх Святих на Лісовому кладовищі протоієрей Олександр Барібан.

Нещодавно храм вмч. Катерини зазнав руйнувань від наслідків ракетного обстрілу, але громада знайшла можливість долучитися до підтримки херсонців.

Священники підтримали мешканців районів, які найбільше постраждали в результаті підриву Каховської ГЕС та потребують допомоги у відновленні житла.

Напередодні прихожани храмів зібрали кошти, закупили необхідні харчові продукти та підготували 100 продуктових наборів, три генератори та господарські приладдя.

Гуманітарний вантаж розподілили між місцевими мешканцями, та передали духовенству міста Херсон для підтримки людей, які зараз найбільше потребують допомоги.

Зазначається, що з благословення митрополита Херсонського і Таврійського Іоанна гуманітарну допомогу відвезуть в Корабельний район м.Херсона та в одне із сіл Херсонської області.

Просмотров: 554