Митрополит Дніпропетровський Іриней освятив храм в смт. Обухівка

14 вересня 2023 року, початок індикту — церковне новоліття, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив чин Великого освячення храму на честь мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії в смт. Обухівка Дніпровського району Дніпропетровської області. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу єпархії.

Після Великого освячення храму митрополит Іриней очолив святкову Божественну літургію.

Ієрарху співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Дніпровського районного церковного округу протоієрей Василій Бринзей, керівник єпархіального відділу у справах молоді протоієрей Олексій Гетьман, настоятель храму протоієрей Діонісій Шкуратко духовенство Кам’янської та Дніпропетровської єпархій.

За богослужіння молився селищний голова смт. Обухівка Василь Григорович Гезь.

На малому вході з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія митрополит Іриней нагородив настоятеля храму протоієрея Діонісія Шкуратко – правом носіння митри.

За Божественною літургією були піднесені молитви за нашу Богомбережену країну, владу, народ та військо.

Митрополит Іриней звершив хіротесію в іподиякона та дияконську хіротонію чтеця Олега Анатолійовича Ніколенко, 1967 року народження, випускника Полтавської місіонерської духовної семінарії.

З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія митрополит Іриней вручив орден УПЦ рівноапостольного князя Володимира ІІ ступеня Геннадію Олександровичу Ільченко.

Грамотами митрополита Іринея були нагороджені трудівники храму.

На завершення візиту владика Іриней преподав усім присутнім святительське благословення.

Просмотров: 769