На Буковині прихильники ПЦУ зламали каркас купола, що планували встановити віруючі УПЦ на храм, який раніше був підпалений (відео)

15 вересня 2023 року близько 20 прихильників ПЦУ на чолі зі старостою Міліївського округу Гафюком Володимиром розламали каркас майбутнього куполу для храму на території релігійної громади в ім’я преподобного Іова Почаївського села Мілієве в Чернівецькій області. Про це 19 вересня повідомила пресслужба Чернівецько-Буковинської єпархії.

В єпархії повідомляють, що група людей прийшла у супроводі поліції.

«Представники поліції не перешкоджали злочинцям чинити беззаконня. Заклик до злочину Володимир Григорович опублікував у вайбер-спільноті села Мілієве», — розповідають в пресслужбі.

У Чернівецькій єпархії зазначають, що, ймовірно, «така диверсійна діяльність держпосадовця Гафюка Володимира формує розкол у суспільстві і підриває довіру до Президента та інших служб безпеки та громадського порядку в нашій країні».

«Такі справи можуть зробити, напевно, тільки безбожники», — додають в єпархіальній пресслужбі та нагадують, що вночі 24 квітня храм підпалили.

«Як стверджують експерти, в цьому злочині брали участь декілька осіб», — сказано у повідомленні.

Просмотров: 7367