Студент КДА вчергове виборов призові місця на змаганнях з пауерліфтингу

Студент Київської духовної академії Дмитро Олексійовець вчергове виборов призові місця на змаганнях з пауерліфтингу, які проходили у м. Дніпро та м. Миронівка (Київська обл.). Про це повідомляє пресслужба КДА, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

30 липня 2023 року у місті Дніпро проходив благодійний фестиваль спорту «Вогнем та залізом» WPF KRAWA 2023 з пауерліфтингу, жиму штанги лежачи, станової тяги та підйому штанги на біцепс. З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії архієпископа Білогородського Сильвестра Київські духовні школи у цих змаганнях представив студент ІІ курсу Київської духовної академії Дмитро Олексійовець, який виборов ІІ місце у сумі триборства (класичний пауерліфтинг) у ваговій категорії до 82,5 кг та віковій категорії 20-23 роки.

Даний турнір проводиться з метою популяризації спорту та з метою сприяння допомозі захисникам України (усі внески були повністю направлені на потреби ЗСУ).

Також 16 вересня 2023 року у місті Миронівка Київської області комітетом пауерліфтингу України були проведені змагання «Кубок Мирона ІV з пауерліфтингу та окремих вправ», де Дмитро Олексійовець зайняв І місце.

Київські духовні школи щиро вітають переможця та бажають допомоги Божої, подальших успішних виступів і перемог!

Просмотров: 289