В той час, як відібраний у громади УПЦ храм у Бортничах стоїть зачиненим, віряни продовжують своє богослужбове життя в одному із київських монастирів

Релігійна громада захопленого прибічниками ПЦУ Покровського храму у Бортничах (Дарницький район м. Києва) через три тижні щоденних богослужінь біля відібраної святині вимушена була продовжити своє богослужбове життя в одному із храмів столичного Благовіщенського монастиря. Про це повідомив “Першому козацькому” настоятель Покровської парафії протоієрей Олексій Годун, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

За словами протоієрея Олексія Годуна, рішення молитися у храмах Благовіщенського монастиря було ухвалене після того, як віруючі почали отримувати погрози.

«З благословення намісника монастиря у Бортничах архімандрита Варлаама ми з парафіянами перейшли до нього. Молитва продовжується», – сказав священник.

Також отець Олексій розповів, що їхній захоплений Покровський храм стоїть порожнім, представники ПЦУ богослужінь там не проводять.

«На жаль, доводиться констатувати той факт, що уже ось дві неділі люди і о 9:00 проходили повз церкву – ворота зачинені, і о 10:00, і об 11:00, і о 12:00… Ніяких там ні служб, ні інших дійств там не проводиться. Але наша громада, яка є законним власником усього, продовжує своє духовне життя», – розповів настоятель.

Просмотров: 5904