Молимося преподобному Сергію, щоб ті, хто воює проти нас, умиротворилися, щоб припинилася війна — Блаженніший Митрополит Онуфрій (відео)

У своїй проповіді в день вшанування преподобного Сергія Радонезького Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів, що ми молимося святому подвижнику про заступництво перед Богом, щоб припинилась війна, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Архіпастир нагадав, що преподобний Сергій Радонезький був приємником преподобного Антонія Печерського, отця всього чернецтва на Русі. Так само, як і прп. Антоній, він був великим молитовником, подвижником, миротворцем, навколо якого спасалися тисячі людей.

«Преподобний Сергій жив у ті часи, коли князі любили один з одним битися, сперечатися, воювати. І він ходив до князів, до одного, до другого, до ворогуючих, умовляв їх, щоб вони примирилися один з одним, щоб вони не забували, що ми є всі діти одного Бога. Бог не хоче, щоб ми ворогували, щоб ми вбивали один одного і ображали один одного», — розповів Блаженніший владика.

Предстоятель зазначив, що сьогодні ми молимося преподобному Сергію, щоб він «сказав перед Господом своє слово, підніс молитву, щоб ті, хто воює проти нас, умиротворилися, заспокоїлися, щоб припинилась війна, щоб вони не вбивали наших людей. Щоб ми всі жили в мирі, в злагоді, в любові один до одного. Тому що так нам заповідує жити Бог».

«Нехай Господь допомагає нам, дорогі браті і сестри, жити згідно зі Святими Божественними законами, змирятися перед Богом і один перед одним, як перед тим, хто носить образ Божий. Тоді кожен з нас буде сильним, ніякі спокуси і труднощі не зможуть зламати нас, і ми будемо йти тим шляхом, який веде до вічного життя в Царстві Небесному у Христі Іісусі Господі нашому», — побажав Митрополит Онуфрій.

Просмотров: 2291