Експерт Центру громадянських свобод про міжнародні аналогії заборони релігійних організацій: «Такої ситуації, як в Україні, немає ніде»

Доволі складно прогнозувати ставлення міжнародної системи до процесів законодавчої заборони релігійних організацій, які відбуваються в Україні. Про це зазначив експерт Центру громадянських свобод Володимир Яворський, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на ukr.radio.

Під час інтерв’ю у програмі «Вечір на Радіо Культура» експерт Центру громадянських свобод Володимир Яворський, відповідаючи на питання журналіста про світову практику заборон релігійних організацій, зазначив, що у Європі ще немає досвіду розгляду таких ситуацій, як та, що нині розгортається в Україні.

Проаналізувавши різноманітні випадки обмеження діяльності релігійних організацій, зокрема на прикладі Туреччини, Володимир Яворський зазначив: «Такої ситуації, як в Україні, насправді немає ніде. В Європі такого ще не розглядали, і доволі складно прогнозувати ставлення міжнародної системи до цих процесів».

Просмотров: 334