Ієрархи УПЦ зустрілися із православними українцями у Брюсселі (Бельгія)

15 листопада 2023 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія ієрархи Української Православної Церкви зустрілися з вірянами парафії УПЦ на честь Всіх преподобних отців Києво-Печерських у Брюсселі (Бельгія). Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу Хмельницької єпархії.

У зустрічі взяли участь архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор, архієпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій та єпископ Бородянський Марк.

Керуючий Хмельницькою єпархією передав присутнім благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та звернувся до всіх зі словами духовної підтримки. Владика розповів про життя православних українців в Україні.

Зі словами духовних настанов та молитовних побажань до присутніх вірян звернулися також архієпископ Діонісій та єпископ Марк.

У ході спілкуваннями із вірянами владики відповіли на їхні запитання.

Насамкінець настоятель парафії протоієрей Димитрій Попеску подякував архієреям за візит, який має неабияке значення для духовної опіки православних українців, що опинилися за межами України внаслідок російської військової агресії.

Просмотров: 1124