Представники Київських духовних шкіл взяли участь у міжнародній конференції у Варшаві

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії архієпископа Білогородського Сильвестра, проректор КДАіС з науково-богословської роботи Володимир Вікторович Бурега та вихованці семінарії Кирило Сергеєв і Георгій Васильєв взяли участь у Міжнародній молодіжній конференції «Ідентичність та її сприйняття молоддю різних країн та релігійних конфесій». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу КДАіС.

Захід проходив з 13 по 17 листопада у Варшаві. 

Організатором конференції виступила Міжнародна група «Примирення в Європі», яка працює над обговоренням нагальних проблем сучасності та можливого внеску церков у їхнє подолання. Роботу Міжнародної групи координує Польська екуменічна рада.

Українська Православна Церква бере участь в роботі групи від часу її створення у 1996 році. Офіційним представником УПЦ є професор Володимир Вікторович Бурега. 

Студенти Київської духовної семінарії Кирило Сергеєв і Георгій Васильєв виступили на конференції з презентацією про релігійне життя в Україні в умовах повномасштабного російського вторгнення. Зокрема, вони звернули увагу на значну допомогу, яку надає УПЦ військовослужбовцям Збройних Сил України.

Також участь у конференції взяли представники студентської молоді з різних християнських конфесій Німеччини, Польщі та України.

Просмотров: 120