Ректор КДАіС у Німеччині зустрівся зі студентами та випускниками духовних шкіл

20 листопада 2023 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, ректор Київської духовної академії і семінарії архієпископ Білогородський Сильвестр розпочав свій візит до Німеччини, де зосереджується на забезпеченні духовної опіки для українських вірян. Про це повідомляє пресслужба КДАіС, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Архієпископ Сильвестр провів зустріч із студентами та випускниками Київських духовних шкіл, які навчаються у богословських навчальних закладах Німеччини.

Спілкуючись зі студентами, владика ректор відповідав на запитання присутніх та надав духовні настанови. Його Високопреосвященство передав присутнім благословення від Блаженнішого Митрополита Онуфрія та підкреслив важливість їхньої місії у вірі та служінні Господу.

“Цей візит став важливим етапом для зміцнення духовних зв’язків з українською громадою в Німеччині. Архієпископ Білогородський Сильвестр продовжить свою місію, покликану надавати духовну підтримку та сприяти зростанню віри серед українців, що проживають за кордоном”, – йдеться у повідомленні.

 

Просмотров: 516