Архієпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну Літургію на парафії УПЦ у місті Лейпциг (Німеччина)

26 листопада 2023 року, у 25-ту Неділю після П’ятидесятниці, день пам’яті святителя Iоанна Златоуста, архієп. Константинопольського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, ректор Київської духовної академії і семінарії архієпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну Літургію на парафії Української Православної Церкви на честь Святої Живоначальної Трійці, що у місті Лейпциг (Німеччина). Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу КДАіС.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Південного благочиння парафій УПЦ у Німеччині та настоятель храму протоієрей Максим Бойчура, а також настоятелі інших українських парафій у Німеччині, що здійснюють духовну опіку над православними українцями, що опинилися за межами України.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним, а також за вимушених переселенців та за людей, які надають їм підтримку за кордоном.

Після відпусту архієпископ Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирськими настановами, передав благословення та вітання Блаженнішого Митрополита Онуфрія настоятелю, парафіянам храму та закликав на усіх Боже благословення.

Просмотров: 258