27 листопада 2023 року волинське ЗМІ опублікувало новину про життя парафії Української Православної Церкви після захоплення їхнього храму прихильниками ПЦУ, яка своєю абсурдністю обурила користувачів соціальних мереж, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Видання проінформувало про богослужіння парафії Георгіївського храму Старовижівського благочиння Володимир-Волинської єпархії УПЦ «в нових умовах: молилися в пристосованому приміщенні».
«… Релігійна громада у Седлищі у травні 2023 року вирішила змінити юрисдикцію та возз’єднатися з ПЦУ. Священник вибір вірян не підтримав. Громада УПЦ МП пішла молитися в хату», — написали журналісти, чим викликали обурення користувачів соціальних мереж.
«То вирішила змінити юрисдикцію чи пішла молитись у хату?» — ставить питання Богдан.
Інший користувач Фейсбуку також дивується: «Вам не здається, що це абсурдна ситуація — “громада перейшла в ПЦУ”, а потім “молиться в хаті”? Може варто очікувати новин про службу тих, хто вирішив змінити юрисдикцію і перейшов в ПЦУ? Хоча, як показує досвід, це заїжджі чи захожі люди, але аж ніяк не релігійна громада. Такі відразу після захоплення храмів УПЦ зникають».
Фото Володимир-Волинської єпархії. “Молилися в пристосованому приміщенні, поза стінами рідного храму, котрий силоміць захопили прихильники ПЦУ”.
Просмотров: 9141