Митрополит Східно-Американський і Нью-Йоркський Миколай привітав Блаженнішого Митрополита Онуфрія з річницею архієрейської хіротонії

9 грудня 2023 року Митрополит Східно-Американський і Нью-Йоркський, Першоієрарх Руської Зарубіжної Церкви Миколай надіслав вітання з річницею архієрейської хіротонії Предстоятелю Української Православної Церкви, Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Митрополит Східно-Американський і Нью-Йоркський Миколай молитовно побажавши Його Блаженству «міцного здоров’я, бадьорості духу і спокою, як особистості, яку поважають у всьому православному світі», додав: «простягаємо Вам руку підтримки і братньої любові, покладаючи все своє сподівання на Бога, Який сказав мир народу Своєму (Пс. 84, 9). Нехай панує цей мир Божий у серцях людських і нехай мають великий мир ті, хто люблять Закон Божий (Пс. 118, 165)».

Вітаючи Предстоятеля УПЦ від себе та членів Архієрейського Синоду, Митрополит Східно-Американський і Нью-Йоркський Миколай заначив: «Молитовно з’єднуючись з Вами, перед Корінно-Курською іконою Божої Матері «Знамення» просимо Вам зміцнення сил на велике служіння на благо всього Святого Православ’я, яке в нинішні складні часи так потребує благословенного єднання своїх Помісних Церков!».

 

Просмотров: 256