Предстоятель розповів, як любити своїх дітей правильно (відео)

У своїй недільній проповіді в день пам’яті святої великомучениці Варвари Блаженніший Митрополит Онуфрій звернув увагу на те, як батьки мають любити своїх дітей, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Звичайно, що кожна нормальна людина хоче своїй дитині блага, добра, щастя, удачі. Але коли любов родича замикається тільки в земних благах, він тільки хоче дитині своїй земного добра, а про вічне не думає, то це є сліпа любов, яка являється однією стороною медалі, а на другій стороні медалі знаходиться ненависть», — пояснив Архіпастир.

За його словом, плотська любов досить легко може перерости в ненависть, якщо дитина не виправдовує очікувань батьків.

«Життя святої великомучениці Варвари вчить нас, що дітей треба виховувати правильною любов’ю, любов’ю, яка має не тільки плотську сторону, але і духовну», — сказав Блаженніший владика.

Першосвятитель побажав молитвами святої великомучениці Варвари, яка була страчена руками власного батька за свою віру, та інших святих допомоги Божої жити з думкою про вічне спасіння, утримуючи себе від усього злого.

«Що таке зло, а що таке добро, нам підказує і совість наша, і про це говориться у Священному Писанні, у святих книжках. Там ми навчаємося, що таке і правда, що таке неправда, що таке добро, що таке зло», — зазначив він.

Як наголосив Предстоятель, «ми повинні намагатися в своєму житті уклонятися від зла і творити благо».

«Це потребує від людини певних зусиль, праці над собою, смирення, але це той подвиг, який робить людину Людиною, робить її здатною любити Бога, любити свого ближнього, як самого себе, і любити своїх дітей правильною любов’ю, яка не тільки дитину робить щасливою на землі під час земного життя, але робить її щасливою у Вічності на Небі», — підкреслив Митрополит Онуфрій.

Просмотров: 948