Керуючий Західноєвропейським вікаріатством УПЦ відвідав Данію

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії, керуючий Західноєвропейським вікаріатством Української Православної Церкви єпископ Боярський Веніамін здійснив архіпастирський візит до Данії. Про це повідомляє vzcz.church.ua, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

До Данії єпископ Веніамін прибув 16 лютого на запрошення настоятеля парафії УПЦ на честь Покрови Пресвятої Богородиці в м. Хольстебро священника Євгена Мартинюка.

17 лютого владика помолився за вечірнім богослужінням, а 18 лютого архіпастир очолив Божественну літургію у Покровській парафії. Його Преосвященству співслужили настоятель священник Євген Мартинюк та гості у священному сані: протоієрей Миколай Бичок (опікується громадою на честь Почаївської ікони Божої Матері у місті Køge, Region Sjælland) та священник Артемій Пасько (настоятель парафії на честь святителя Миколая у місті Bramming, Esbjerg Kommune).

За Божественною літургією настоятель парафії священник Євген Мартинюк був возведений у сан протоієрея.

Традиційно під час богослужіння були піднесені сугубі молитви за мир і перемогу України, за здоров’я та спасіння наших воїнів та усіх невинно постраждалих внаслідок російської агресії.

Після Літургії владика Веніамін звершив чин освячення свічок, виголосив проповідь та передав вітання і благословення від Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

За труди на благо Церкви Христової члени парафіяльної ради та низка парафіян були нагороджені благословенними грамотами.

Просмотров: 445