У Вишгороді на Київщині релігійна громада повернула захопленний прихильниками ПЦУ храм (відео)

24 лютого 2024 року, невдовзі після захоплення «священниками» ПЦУ Пантелеїмонівського храму у Вишгороді на Київщині, релігійна громада зуміла повернути собі святиню. Про це повідомляє «Дозор», пердає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Близько 60 парафіян прийшли вранці до храму, щоб відстояти церкву. «Ідіть, вас сюди ніхто не кликав!» – заявили парафіяни Пантелеїмонівського храму «священникам» ПЦУ Клосу та Большакову. Згодом люди змогли увійти на територію. Настоятелю протоієрею Діонісію Денисенку віддали ключі від «пцушного» замку. Люди увійшли до свого храму і відслужили подячний молебень.

«Рейдерів з ганьбою вигнали з території храму. Зараз у святині триває молитва за воїнів, які захищають Україну», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, рано-вранці 21 лютого клірик ПЦУ із села Феневичі Юрій Большаков зрізав замки в Пантелеїмонівському храмі Вишгорода, як він заявив, оскільки йому «не спалося». Парафії вдалося повернути свій храм під контроль. Але 24 лютого Большаков знову зрізав із храму замки.

Просмотров: 519