Кожна людина має у собі образ Троїчного Божества — Предстоятель

У своїй проповіді в день П’ятидесятниці Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів, які свідчення про Святу Трійцю є у Святому Письмі, а також пояснив, якими бувають образи Троїчного Божества у природі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Серед усіх образів Бога-Трійці особливо виділяється створена по Господньому образу і подобі людина.

«Кожна людина має на собі образ Троїчного Божества», — зауважив Блаженніший владика.

Першосвятитель пояснив, що людина має розумну душу. Розум постійно народжує слово й із розуму ісходить сила, яку слово із собою постійно несе — це і є образ Отця і Сина і Святого Духа.

«Наше завдання полягає в тому, щоб ми, розуміючи тайну Троїчного Божества, піклувалися про власний троїчний образ, зберігаючи його правильним», — зазначив Архіпастир.

Як наголосив Предстоятель, слово, яке народжується від людського розуму, повинно нести у собі добру силу і не мати в собі ніякого зла. Для цього людині необхідно жити по заповідям Божим.

«Ми повинні молитися, не лінуватися молитися, щоб ім’я Боже було постійно у вустах, у нашому розумі, у нашому серці. І коли людина так робить й оберігає себе від зла, то вона проходить земне життя, яке б воно не було складне, легко і просто, без трагедій та падінь, з яких не можливо було б піднятися», — сказав Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Також Його Блаженство додав, що коли людина живе по заповідям Божим, то кінець її земного життя стає «початком вічного життя на небі, яке Господь приготував для тих, хто Його любить, хто творить Його волю, і де знаходяться всі святі, прославляючи єдиного в Трійці Бога — Отця і Сина і Святого Духа».

 

Просмотров: 55