Вітання Блаженнішого Митрополита Онуфрія Святішому Патріарху Болгарському, Митрополиту Софійському Даниїлу

ЙОГО СВЯТОСТІ,

СВЯТІШОМУ ДАНИЇЛУ,

ПАТРІАРХУ БОЛГАРСЬКОМУ,

МИТРОПОЛИТУ СОФІЙСЬКОМУ

 

Ваша Святосте!

 

Щиросердечно поздоровляю Вашу Святиню з обранням на Первосвятительский Престол Болгарських Патріархів.

Дух Святий явив Свою всеблагу дію для всієї повноти Болгарської Православної Церкви, поставивши Вас на високий свічник Патріаршого служіння. Вінець Первосвятительства, що возложений на Вашу главу, є тим дійсним вираженням повної довіри єпископату, кліру, монашества та православного народу Болгарії, яку Ви заслужили своїм достойним житієм та християнською мудрістю, а Ваша щира віра у Христа та самовіддана любов до ближніх стали прикрасою Церкви Христової.

Нині на Вас покладено новий послух, який потребує багато сил, терпеливої уваги та виважених рішень. Все це можливо поєднати лише терпеливою молитвою і повною самопожертвою до всіх, хто нас оточує. Яскравим прикладом такого служіння були Ваші блаженноспочилі попередники Патріархи Кирил, Максим та Неофіт.

У знаменний день Вашого обрання від усієї повноти Української Православної Церкви сердечно бажаю Вашій Святості благодатної допомоги Божої у Вашому Предстоятельському служінні, доброго здоров’я, духовної кріпості і благословенного довголіття. Нехай Всеблагий Господь щедро наділяє Своєю милістю і щедротами Вас та всіх вірних, що знаходяться під Вашим Патріаршим омофором.

З шанобливою любов’ю у Христі

 

ОНУФРІЙ,

МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,

ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

30 червня 2024 року

м. Київ

Просмотров: 1119