Перемогти гріх і досягти святості – Предстоятель про плоди життя християнина (відео)

Блаженніший Митрополит Онуфрій у своїй недільній проповіді розповів, що угодники Божі жили в тих самих умовах, що й ми, але багато трудилися, щоб досягти святості, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

У своєму слові в день вшанування всіх святих, у землі Руській просіяших Предстоятель зазначив, що ми сьогодні бачимо плоди благодатного сіяння, яке колись звершив святий апостол Андрій Первозванний, а пізніше щедро примножила свята княгиня Ольга.

«А з того часу, коли святий рівноапостольний князь Володимир хрестив всю Русь в ім’я Отця і Сина і Святого Духа, люди почали перемагати гріх благодаттю Христовою і ставати святими. Древо Церкви на Русі прикрасилося багатьма прекрасними плодами праведності», – додав він.

Як підкреслив Першосвятитель, ми сьогодні вшануємо всіх святих нашої землі, які для нас є близькими, дорогими, не тільки по духу, але й по плоті.

«Вони жили в таких самих умовах, що й ми живемо. Вони були такими ж людьми, якими є ми. Але вони від нас відрізняються тим, що перемогли гріх і стали святими. А ми поки що знаходимося ще в боротьбі і сподіваємося, що і ми з допомогою благодаті Христової також переможемо зло, переможемо гріхи. І будемо причислені до лику праведних. Але для цього ще треба багато потрудитися», – підсумував Його Блаженство.

Просмотров: 44