7 липня 2024 року, у день Різдва чесного славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, у Неділю другу після Пʼятидесятниці, митрополит Поліський і Сарненський Анатолій звершив Літургію у Михайлівському храмі села Ясногірка Сарненського району. Під час богослужіння архіпастир освятив іконостас храму. Про це повідомляє пресслужба Сарненської єпархії, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.
Правлячому архієрею співслужило духовенство єпархії.
У повідомленні єпархіальної пресслужби зазначається, що іконостас новозбудованого храму був зведений місцевими майстрами.
Після богослужіння митрополит Анатолій подякував настоятелю храму протоієрею Ігорю Копчику й парафіянам за жертовні труди та благословив усіх богомольців.
Просмотров: 57