Щороку, 2 квітня, відзначається Всесвітній день поширення знань про аутизм. Напередодні, 30 березня 2025 року волонтери Центру «Благо», що діє при відділі благодійності та соціального служіння Полтавської єпархії, провели благодійний ярмарок. 2 квітня в міському Парку Шевченка Одеси відбувся інформаційно-просвітницький захід, покликаний привернути увагу суспільства до дітей з особливими потребами. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужби Полтавської та Одеської єпархій.
Ярмарка у Полтаві проходила під назвою «Чужих дітей не буває» біля Макаріївського кафедрального собору. Залучені кошти передні сім’ям для реабілітації дітей з аутизмом.
Організаторами заходу в Одесі виступили корекційний центр «Наші діти» під керівництвом психолога, психотерапевта, логопеда, дефектолога Ольги Березовської та КП «Парки Одеси».
До ініціативи долучилися ГО «Запорука майбутнього» Ганна Колісниченко, ТОВ Лепрекон + (корекційний центр) Оксана Костюк.
З благословення митрополита Одеського і Ізмаїльського Агафангела до соціального заходу долучилися настоятель храму Входу Господнього в Єрусалим Одеської єпархії УПЦ протоієрей Димитрій Гарчук з парафіянами та інші храми єпархії.
В програмі були молитва за особливих дітей, майстер-класи, розваги та солодощі для учасників.
Діти приготували власноруч овочеве рагу на вогні під наглядом дорослих.
Просмотров: 122