Предстоятель очолив Божественну літургію у Неділю 24-ту після Пʼятидесятниці

23 листопада 2025 року, у Неділю двадцять четверту після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Богослужіння звершили у храмі в імʼя преподобного Агапіта Печерського.

Предстоятелю співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Ірпінський Лавр, архієпископ Бородянський Марк, братія обителі та гості у священному сані.

Після читання святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді.

За богослужінням помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Предстоятель попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Блаженніший Митрополит Онуфрій висвятив на диякона випускника Київської духовної академії Сергія Данилова.

Після Божественної літургії священнослужителі звершили заупокійну літію за спочилим Предстоятелем УПЦ Блаженнішим Митрополитом Володимиром. У цей день виповнилося 90 років з дня народження архіпастиря.

Нагадаємо, Предстоятель очолив престольне свято у храмовому комплексі на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця».

Просмотров: 1484