22 червня 2026 року з благословення митрополита Хустського і Виноградівського Марка вікарій Хустської єпархії єпископ Рахівський Марк звершив іночеський постриг у єпархіальному подвір’ї села Синевирська Поляна. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на єпархіальну пресслужбу.
Іночеський постриг прийняла насельниця подвір’я послушниця Марія, яка отримала нове ім’я – Феодосія, на честь преподобного Феодосія Печерського.
Після звершення чину єпископ Марк привітав новопострижену та побажав, щоб Господь укріпляв її у чернечому подвизі, дарував духовну ревність, смирення та силу достойно нести хрест свого служіння Святій Церкві.
Просмотров: 33




